bąbelki przy listwie w drzwiach przednich

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • LCMig
    Classic
    • 2013
    • 1

    bąbelki przy listwie w drzwiach przednich

    Ok nie drążmy tematu bo i po co, ale w ramach cikawostki (skoro wspomniałeś o historii) przedstawiam jak to wyglądało za Jana III Sobieskiego
  • fader
    Classic
    • 2011
    • 1

    #2
    bąbelki przy listwie w drzwiach przednich

    Witam jestem na tym forym nowy i nie bardzo się orientuje jak otrzymac odpowiedź do istniejącego tematu dlatego pozwoliłem sobie na załozenie nowego .
    Mój problem z Octavia 1.9TDI Elegance z 2003r polega na tym że jakiś czas temu pojawiły się otarcia przy końcach nakładki nad tablica rejestracyja tylnej klapy. Ponieważ jeszcze serwisowałem w ASO w Krakowie ul. J. Conrda uznali na gwarcji i niby naprawili. Międzyczasie miałem przejścia z turbosprężąrką która miała być wymieniona w ASO .Usterka to wyłączanie turbiny podczas przyspieszania po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu silnika sytuacja wracała do normy i tak do nastepnego razu. Samochód był po gwrancji ale serwisowany w ASO dlatego wyminili turbospręzarkę a dobrm geście SKODY. Po roku czasu po wykonanym kolejnym przeglądzie w ASO SKODA problem powrócił jednakl skoda odmówiła ponownej naprawy tłumaczac że skoro nie płaciłem za naprawe to naprawa nie jest objęta żadna gwrancją, korespondowałem jeszcze z poznaniem ale to nic nie dało. Wymiana zaworu w turbinie u innego mechanika zaoszczędziła mi pieniędzy (wycena ASO 5500zł - naprawa kosztowała mnie 380zł) dlatego też od tamtego czasu omijałem ASO. Na naprawianej klapie znowu pojawiły się otarcia i pęcherzyki ale z tym się liczyłem że trzeba będzie to zrobić. Jednak dzisiaj myjąc samochód zauważyłem bąbelki wokół listy na lewych przednich drzwiach :cry: a na gwarncje nie mam co liczyć.
    Daltego zwracam się z prośbą o przekazanie informacji o lakierniku na terenie Krakowa który przedewszystkim dobrze naprawi taką przypadłość (zależy mi na jaskości wykonania) i za rozsądną cenę. Dziękuje z odpowiedź.

    Komentarz

    • paulob1
      Rider
      • 2008
      • 470
      • Octavia I (1U2)
      • BFQ 1.6 MPI 102 KM

      #3
      Polecam gościa z Kosocickiej 69.
      Robi wszystko bardzo ładnie i przede wszystkim taniuśko.Robiłem u niego 3 stłuczki (ja i szwagier)w przeciągu 4 ostatnich lat i obaj jesteśmy zadowoleni.
      Drynknij pod ten numer,najlepiej z rana lub około 16-17ej i powiedz jaka sprawa, albo najlepiej od razu podjedź do nich i poproś Pana Mariana.

      (12) 657 96 47

      Przy ustalaniu kwoty naprawy napomknij że przysłał Cię gość od czerwonej oktawii. Będzie wiedział o kogo chodzi. Na pewno policzy mniej

      [ Dodano: Wto 01 Lis, 11 21:42 ]
      Sorki za klawiaturówkę, ten numer to jest:

      (12 657 95 47 :lol:

      Komentarz

      Pracuję...